Huvudsaklig CPV-kod 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen ska leda fram till ett ramavtal avseende leverans av segjärnsrör och rördelar till Stockholm Vattens förväntade behov.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44161000 Ledningsrör, 44162000 Rörsystem, 44163000 Rörledningar och armatur, 44164000 Foderrör och rörledningar, 44165000 Slangar, stigrör och muffar
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen