Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31100000 Elektriska motorer, generatorer och transformatorer, 31200000 Eldistributions- och reglerutrustning, 45315100 Eltekniska installationer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
New power transformer, 130/10 kV, 32(40) MVA.