175138-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster – Rabattavtal flygresor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRabattavtal flygresor
BeskrivningSundsvalls kommun upphandlar rabattavtal för flygresor
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 63000000 Kringtjänster för transporter; resebyråtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:109749:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34700000 Flygplan och rymdfarkoster, 60410000 Reguljär flygtrafik, 60420000 Icke-reguljär flygtrafik, 60423000 Flygchartring, 60440000 Flygning och tillhörande tjänster
Optioner
Beskrivning av alternativenFörlängningsoptioner