175233-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Säkerhetstjänster – Bevakningstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBevakningstjänster
BeskrivningLunds universitet upphandlar bevakningstjänster.
Intern identifierareV 2025/2706
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster, 79715000 Patrullering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareBevakningstjänster