2. Förfarande
Förfarande
Titel: DIS - Undercentraler och värmepumpsanläggningar
Beskrivning: DIS - Undercentraler och värmepumpsanläggningar
Intern identifierare: SB 2025/634
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331000 Installation av värme, ventilation och luftkonditionering
Ytterligare klassificering (cpv): 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 45330000 Rörmokeriarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: DIS - Undercentraler och värmepumpsanläggningar