175299-2019 - ÄndringSverige-Borås: Programvara för administration
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ledningssystem
Referensnummer: 18/59
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48219300 Programvara för administration
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av nytt ledningssystem baserat på Sharepoint online modern.