175300-2019 - ÄndringSverige-Södertälje: Reklammaterial
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter till Södertälje kommun och Telge AB
Referensnummer: TI 2019-1001
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Beställarnas behov av profilprodukter