2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal avseende kvalificerade konsulttjänster inom transaktion och fastighetsutveckling
Beskrivning: Stockholms Stadshus AB och S:t Erik Markutveckling AB inbjuder gemensamt intresserade leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av ramavtal för kvalificerade konsulttjänster inom transaktion och Fastighetsutveckling
Intern identifierare: STEM 2026/105
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal avseende kvalificerade konsulttjänster inom transaktion och fastighetsutveckling