175366-2023 - ÄndringSverige-Stockholm: Tryckning och tillhörande tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tryckeritjänster, blanketter, kuvert, visitkort och korrespondenskort m.m., SLL1940
Referensnummer: FSN 2022-0412
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm upphandlar tryckeritjänster, blanketter, kuvert, visitkort och korrespondenskort m.m. Upphandlingen består av tre separata anbudsområden. För fullständig information se upphandlingsdokumenten.