See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drivmedel
Beskrivning: Upphandling av drivmedel till affärsområde Cirkulär och Skärgårdstrafiken.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09000000 Petroleumprodukter, bränsle, elektricitet och andra energikällor
Ytterligare klassificering (cpv): 24611100 Fasta drivmedel, 42120000 Pumpar och kompressorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde Skärgårdstrafiken
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde Cirkulär
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Upphandlingsdokument Drivmedel