175420-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Cyklar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Cyklar och reservdelar
Referensnummer: KS 2021/00431-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34430000 Cyklar
II.1.4.
Kort beskrivning
Västerås stad upphandlar cyklar och tillbehör.