Ytterligare upplysningar kan erhållas från ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
RFI arbetsbord för granskning av radiologiska bilder
Referensnummer: FSN 2023-0120
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
II.1.4.
Kort beskrivning
Region Stockholm har för avsikt att samla in information från marknaden om vilka typer av arbetsbord för granskning av radiologiska bilder som finns på markanade.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Region Stockholm har för avsikt att upphandla arbetsbord för granskning av radiologiska bilder.