175539-2026 - Resultat
Sverige – Läkemedel – Rekvisitionsläkemedel - Vätska 2026 (Sydöstra-K)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekvisitionsläkemedel - Vätska 2026 (Sydöstra-K)
BeskrivningUpphandling av rekvisitionsläkemedel vätskor inom sydöstra sjukvårdsregionen.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001