Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.e-avrop.com
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vikbolandet 2 - Ny Bussverkstad & uppställningsplatser, Mark
Referensnummer: UH-2020-99
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
II.1.4.
Kort beskrivning
Nybyggnation av Bussverkstad och uppställningsplatser med tillhörande rampsystem.