175627-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finansiell leasing – Tjänster inom fordonsadministration
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTjänster inom fordonsadministration
BeskrivningRegion Värmland avser upphandla Tjänster inom fordonsadministration gällande förmånsbilar för anställd personal.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66114000 Finansiell leasing
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelTjänster inom Fordonsadministration
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:95058:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster