2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hjullastare Tagene
Beskrivning: Uppdragsavtal avseende förhyrning av maskinist och hjullastare samt en maskin som kompakterar, inkl. drivmedel, till Renovas anläggning i Tagene.
Intern identifierare: 0433/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
Ytterligare klassificering (cpv): 34144700 Nyttofordon, 34144710 Hjullastare, 45500000 Uthyrning av maskiner och utrustning för bygg- och anläggningsarbete samt väg- och vattenbyggnad, med maskinskötare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Hjullastare Tagene