Upphandlingen avser ramavtal för underhållsarbeten, reparationer och mindre investeringar för att säkra Beställarens behov och tillgång till utförare av plåtarbeten.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 44172000 Plåtar (byggindustri), 45261300 Plåtslageri och uppförande av stuprännor, 45261310 Plåtslageri, 50112111 Plåtskadereparationer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen