175761-2022 - ResultatSverige-Jönköping: Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar och metallbehållare
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Svetstjänster i pannor och mekaniskt underhåll av pannor m.m. för mindre resurskrävande arbeten
Referensnummer: 20/54
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50510000 Reparation och underhåll av pumpar, ventiler, kranar och metallbehållare
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget omfattar svetstjänster i och mekaniskt underhåll av pannor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
45262680 Svetsning, 50514000 Reparation och underhåll av metallbehållare
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen