See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inkontinens, blås- och tarmdysfunktion Avledande produkter vuxen och barn
Beskrivning: Förhandlat förfarande AO9 Absorberande skydd för penis inom absorptionskapacitet 800 - 999 ml, AO31 Enureslarm trådlös sensor för trosa/kalsong alternativ trosskydd samt larmenhet och AO32 Enureslarm trådlös sensor med byxa med långa ben, shorts och boxer/kalsong samt larmenhet med nätadapter
Föregående meddelande: 159950-2026
Intern identifierare: RS 2025-00248
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Anbudsområden från tidigare upphandling som inte hade anbud eller där anbud inte kunde godkännas.
Intern identifierare: 3220713-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsområde 9
Beskrivning: Absorberande skydd för penis inom absorptionskapacitet 800 - 999 ml
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsområde 31
Beskrivning: Enureslarm trådlös sensor för trosa/kalsong alternativ trosskydd samt larmenhet
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Anbudsområde 32
Beskrivning: Enureslarm trådlös sensor med byxa med långa ben, shorts och boxer/kalsong samt larmenhet med nätadapter