2. Förfarande
Förfarande
Titel: Besiktningsorganisation till projekt Hagastaden, K-4118
Beskrivning: Upphandlingen avser tekniska konsulttjänster vad gäller tekniska besiktningar till projekt Hagastaden.
Intern identifierare: E2024-00776
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Upphandlingen avser en besiktningsorganisation för tekniska besiktningar inom mark och anläggning till projekt Hagastaden i Stockholm.
Intern identifierare: Besiktningsorganisation till projekt Hagastaden, K-4118