See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sorteringsverk
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av sorteringsverk för Affärsverken.
Intern identifierare: 2024/20 2.6.1
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 43411000 Sorterings- och siktmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generellt
Beskrivning: denna upphandling omfattar ett Sorteringsverk enligt upphandlingsdokumenten.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på leverantören
Beskrivning: Kunna leverera efterfrågad produkt.