2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vassklippning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar utförande av vassklippning i sjöar och kanaler i Kristianstads kommun.
Intern identifierare: TN 2024/2964
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 45247000 Anläggningsarbete för dammar, kanaler, bevattningskanaler och akvedukter, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77312000 Ogräsröjning, 77314000 Markskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Vassklippning