175977-2025 - Resultat
Sverige – Transporter (utom avfallstransport) – Skolskjuts för grundskola och anpassad grund/gymnasieskola 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkolskjuts för grundskola och anpassad grund/gymnasieskola 2025
BeskrivningSkolskjuts för grundskola och anpassad grund/gymnasieskola i Nynäshamns kommun
Intern identifierareBUN/2024/0139/059
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 60000000 Transporter (utom avfallstransport)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000