2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Däck och Däckservice
Beskrivning: Avser ramavtal för däck och däckservice för Affärsverkens fordonsflotta.
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon
Ytterligare klassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001