2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skadedjurssanering
Beskrivning: Upphandlingen omfattar bekämpning av skadedjur.
Intern identifierare: TN 2024/0615
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90920000 Sanering av anläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: upphandlingen omfattar bekämpning av skadedjur
Intern identifierare: Skadedjurssanering