176253-2021 - ResultatSverige-Härnösand: Konsulttjänster för upphandling
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlingskonsulter
Referensnummer: UH-2020-050
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79418000 Konsulttjänster för upphandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingskonsulter för Härnösands kommun inkl bolag, samt Kramfors kommun inkl bolag.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Härnösands kommun
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Kramfors kommun
Del nr: 2