2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bygghandling och kontraktsuppföljning planskildhet Fredsgatan inom Kumla kommun, Örebro län
Beskrivning: Bygghandling och kontraktsuppföljning planskildhet Fredsgatan inom Kumla kommun, Örebro län
Intern identifierare: KOM-419203
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Bygghandling och kontraktsuppföljning planskildhet Fredsgatan inom Kumla kommun, Örebro län