Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63510000 Resebyråtjänster och liknande tjänster
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/09/2024
Slutdatum för varaktighet: 31/08/2032
Förlängning
Högst antal förlängningar: 2