See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal för låssystem
Beskrivning: Upphandling avseende installation och service av lås och detaljer för tillgänglighet i dörrmiljöer och övrigt skalskydd. I detta räknas kompletta lösningar för dörrautomatiker. Skåp för nycklar och andra värdeföremål kommer att ingå.
Föregående meddelande: 005929-2023
Intern identifierare: KS22.325
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000