176297-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Extern utredning av vårdkedjan
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern utredning av vårdkedjan
BeskrivningExtern utredning kring vilken vårdverksamhet som ska bedrivas i Karlskrona och Karlshamn.
Intern identifierareRB2025-0581
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
Ytterligare klassificering (cpv): 79411000 Allmän organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareExtern utredning av vårdkedjan