See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för lokalisering av tumörer med magnetfältsdetektor samt förbrukningsmaterial
Beskrivning: Upphandling av utrustning och utrustningsbundet förbrukningsmaterial, för lokalisering av tumörer med magnetfältsdetektor till verksamhetsområde Kirurgi, Universitetssjukhuset Örebro
Föregående meddelande: 120020-2026
Intern identifierare: MT 2026-0016/26RS2481
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38431000 Detektorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000