2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kontrakt avseende SLOTTS-/HUSARKITEKT FÖR M331 MALMÖHUS
Beskrivning: Se Ansökningsinbjudan
Intern identifierare: 25/35
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Optioner:
Beskrivning av alternativen: .