See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inkontinens, blås- och tarmdysfunktion Absorberande produkter vuxen och barn
Beskrivning: Förhandlat förfarande gällande anbudsområde 27, Trådförstärkt bäddskydd engång
Föregående meddelande: 159950-2026
Intern identifierare: RS 2025-00248
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000