2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI- Dehydreringsinstrument
Beskrivning: RFI- Dehydreringsinstrument
Intern identifierare: RFI 202411
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar, 33100000 Medicinsk utrustning