176496-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
IT-konsulter
Referensnummer: 2021/0030-VKF
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser täcka VafabMiljös behov gällande IT-konsulter inom de angivna anbudsområdena.