176497-2021 - ÄndringSverige-Åkersberga: IT-tjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandlings- och e-handelssystem
Referensnummer: 20/25
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72222300 IT-tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Roslagsvatten avser upphandla ett upphandlings- och e-handelssystem för upphandling, avtalsdatabas, inköp, avrop och fakturahantering.