176499-2021 - ÄndringSverige-Västerås: Städning
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ramavtal - Städtjänster för Skola och Förskola, Äldreomsorg, Stadshuset samt Växhuset
Referensnummer: FN 2020/00395-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
90910000 Städning
II.1.4.
Kort beskrivning
Städa olika områden.