176499-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hemtjänst – Hemtjänst
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelHemtjänst
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal gällande hemtjänst
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandling enligt 19 kap. LOU
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 98514000 Hemtjänst
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121983:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg