176533-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Snöröjning – Vinterväghållning 2024
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVinterväghållning 2024
BeskrivningMaskinell och manuell vinterväghållning för Örebro kommun.
Intern identifierareTos 2068/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAdministrativa villkor