176559-2023 - ÄndringSverige-Lund: Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Detector of electrons for low energy electron microscope
Referensnummer: V 2023/505
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
II.1.4.
Kort beskrivning
Procurement of a Detector of electrons for low energy electron microscope for the MAXPEEM beamline at MAX IV Laboratory, Lund University.