176561-2018 - ÄndringSverige-Västerås: Elmateriel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
El-material
Referensnummer: DU-UPP17-0310
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
31681410 Elmateriel
II.1.4.
Kort beskrivning
Omfattning
Upphandlingen omfattar Region Västmanlands driftorganisations behov av el-material för löpande underhålls-, service- och ändringsarbeten som utförs av region service drift.