2. Förfarande
Förfarande
Titel: Webbutveckling
Beskrivning: Upphandlingen omfattar webbutveckling på Sitevisions plattform som teknisk miljö.
Intern identifierare: KS 2023/00554
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: .MALL Tjänster & Varor Docs