2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släck- och räddningsbil till räddningstjänsten, station Anderslöv
Beskrivning: Trelleborgs kommun bjuder in till anbudsgivning.
Intern identifierare: KS 2024/250
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114100 Utryckningsfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Docsmall