See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser städtjänster av mestadels bostadshus inom Varbergs kommun. Objekten omfattar bland annat städning av trapphus, tvättstugor, allmänna utrymmen, kontor och andra tillhörande ytor. För mer information om upphandlingen, se upphandlingsdokumenten i sin helhet. Välkomna att lämna anbud!
Intern identifierare: 2023:134
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000