17670-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad – Konsult beläggningsarbeten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsult beläggningsarbeten
BeskrivningAvtal för konsult för beläggningsarbete.
Intern identifierareTN 2025/2411
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71311000 Konsulttjänster för väg- och vattenbyggnad
Ytterligare klassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKonsult beläggningsarbeten