See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inredning kontorsmiljö
Beskrivning: Stångåstadens framtida kontor kommer att vara aktivitetsbaserade. En del i detta är återbrukade möbler, det kan avse köp av återbrukade möbler eller rekonditionering av befintliga möbler. Målsättningen är att hitta en samarbetspartner som kan hantera hela flödet avseende rådgivning, köp av ny och begagnad inredning, mellanlagring, möblering, rekonditionering, transport, montering, avyttring etc.
Intern identifierare: 23/144
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50850000 Reparation och underhåll av möbler
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39130000 Kontorsmöbler, 63100000 Godshantering, lagring och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall SF