Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 51000000 Installation (utom programvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 31625000 Inbrotts- och brandlarm, 31625300 Inbrottslarmssystem, 45311000 Installation av elektriska ledningar och kopplingsarbeten, 45312200 Installation av inbrottssystem
Leveransplats
Postadress: Åbjörngatan 7
Ort: Svedala