See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsultmäklare
Beskrivning: Upphandling av oberoende förmedlare av IT- och managementkonsulter åt Almi AB och dess koncernbolag.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97826:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79400000 Företags- och managementrådgivning samt tillhörande tjänster, 79414000 Konsulttjänster för personalförvaltning