Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32342000 Högtalare, 32342400 Ljudanordningar, 32342410 Ljudutrustning, 32343000 Förstärkare
Leveransplats
Postadress: Torggatan 49
Ort: Vara
Postnummer: 534 31