2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT stöd - Livsmedel
Beskrivning: Upphandlingen omfattar IT-stöd vid upphandling och uppföljning av stadens centrala ramavtal för livsmedel. Vidare ska funktion för underlättande av ansökan om EU:s mjölkstöd finnas.
Intern identifierare: SF 2023/644
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72220000 Systemtjänster och tekniska konsulttjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48400000 Programvara för affärstransaktioner och personliga affärer, 48440000 Programvara för finansiell analys och redovisning, 48480000 Programvara för försäljning, marknadsföring och affärsunderrättelser, 48482000 Programvara för affärsunderrättelser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: IT stöd livsmedel
Intern identifierare: IT stöd - Livsmedel